English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100394,00399,00
EuroEuroEUR100438,00440,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100524,00528,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100406,00408,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10046,8047,30
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10046,3046,90
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10058,7059,20
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,2016,60

Ostatnia aktualizacja: 12:44 01.07.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski