English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100366,00370,00
EuroEuroEUR100398,00402,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100555,00560,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100384,00390,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10047,1047,60
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10042,3042,80
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10053,1053,80
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10014,5514,90

Ostatnia aktualizacja: 16:29 27.04.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski