English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100323,00325,00
EuroEuroEUR100418,50420,50
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100523,00526,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100347,00349,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10050,3050,80
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,2045,50
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,1056,40
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,1015,30

Ostatnia aktualizacja: 11:37 16.09.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski