English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100329,00332,00
EuroEuroEUR100416,00418,50
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100535,00537,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100346,00349,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10051,1051,40
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,6045,90
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10055,8056,20
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,1015,30

Ostatnia aktualizacja: 16:26 01.10.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski