English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100372,00375,00
EuroEuroEUR100413,00416,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100570,00573,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100387,00392,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10047,6048,00
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,5045,00
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10055,2055,90
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,0015,35

Ostatnia aktualizacja: 10:11 05.03.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski