English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100393,00396,00
EuroEuroEUR100442,00445,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100567,00572,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100403,00406,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10045,8046,20
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10046,3046,70
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10059,0059,40
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,3016,65

Ostatnia aktualizacja: 11:34 10.02.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski