English

Kursy negocjowane

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany

WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100419,00422,00
EuroEuroEUR100443,00445,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100527,00530,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100411,00415,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10049,0049,60
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,4045,80
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10059,4059,80
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,3516,60

Ostatnia aktualizacja: 9:46 10.12.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745

Przelewy zagraniczne razem z:

Strona stworzona przez Kacper Jakubowski