English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100336,00339,00
EuroEuroEUR100418,00420,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100527,00530,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100348,50352,50
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10049,5049,80
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,0045,40
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,1056,50
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,1015,40

Ostatnia aktualizacja: 16:44 24.11.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski