English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100377,00380,00
EuroEuroEUR100418,00420,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100587,00592,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100400,00404,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10047,2047,60
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,5045,10
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10055,8056,10
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,2515,50

Ostatnia aktualizacja: 16:18 02.07.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski