English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100380,00388,00
EuroEuroEUR100425,00432,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100490,00498,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100390,00398,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10046,5047,20
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,0044,90
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10057,0057,80
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,6016,10

Ostatnia aktualizacja: 8:49 25.09.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski