English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100332,00334,00
EuroEuroEUR100420,00422,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100532,00535,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100349,00352,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10050,2050,70
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,5045,90
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,2056,90
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,2015,40

Ostatnia aktualizacja: 15:12 24.10.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski