English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100396,00399,00
EuroEuroEUR100436,00438,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100518,00522,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100400,00405,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10046,0046,50
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,3046,00
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10058,3058,80
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,1016,35

Ostatnia aktualizacja: 14:39 27.07.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski