English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100310,00313,00
EuroEuroEUR100417,00419,50
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100522,00525,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100343,50346,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10049,3049,60
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,0045,40
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10055,7056,10
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,0015,25

Ostatnia aktualizacja: 9:32 02.08.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski