English

Kursy negocjowane

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany

WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100407,00409,00
EuroEuroEUR100430,00433,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100503,00506,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100404,00406,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10048,3048,80
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,7045,20
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10057,7058,10
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,8016,10

Ostatnia aktualizacja: 12:20 27.02.2017

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745

Przelewy zagraniczne razem z:

Strona stworzona przez Kacper Jakubowski