English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100333,00337,00
EuroEuroEUR100417,00419,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100526,00529,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100347,00352,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10048,3049,00
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,8045,20
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10055,8056,20
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,0515,35

Ostatnia aktualizacja: 14:42 27.11.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski