English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100343,00348,00
EuroEuroEUR100422,50426,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100538,00542,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100350,00353,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10046,3047,00
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,4044,90
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,6057,10
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,1515,50

Ostatnia aktualizacja: 16:21 18.12.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski