English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100319,00321,00
EuroEuroEUR100419,00422,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100530,00533,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100349,00352,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10051,3051,80
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,3046,00
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,2056,60
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10014,9015,20

Ostatnia aktualizacja: 8:53 01.09.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski