English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100372,00375,00
EuroEuroEUR100409,00411,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100576,00579,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100396,00399,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10048,5049,10
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,1044,70
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10054,7055,10
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10014,8015,20

Ostatnia aktualizacja: 17:58 25.05.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski