English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100377,00381,00
EuroEuroEUR100421,00424,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100573,00578,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100389,00393,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10045,2045,80
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,4045,00
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,1056,60
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,5015,75

Ostatnia aktualizacja: 8:32 05.09.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski