English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100380,00388,00
EuroEuroEUR100435,00440,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100555,00560,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100396,00403,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10047,0047,40
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10047,1047,50
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10058,1058,60
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,0016,40

Ostatnia aktualizacja: 9:26 30.04.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski