English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100305,50308,00
EuroEuroEUR100413,50415,50
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100522,00525,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100340,00344,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10049,1049,60
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10044,4044,80
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10055,2055,60
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,0015,30

Ostatnia aktualizacja: 16:16 22.07.2014

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745



oraz
Pn - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 16:00

Ul. Oławska 27/29
D. H. Łada
Wrocław
tel. 71/3418045
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski