English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100372,00375,00
EuroEuroEUR100422,00424,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100564,00567,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100410,00420,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10047,8048,10
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,2045,60
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10056,5056,90
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,1015,60

Ostatnia aktualizacja: 15:04 28.01.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski