English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100383,00388,00
EuroEuroEUR100430,00434,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100505,00510,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100394,00398,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10046,4046,80
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,3045,70
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10057,7058,30
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,9016,20

Ostatnia aktualizacja: 8:28 27.08.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski