English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100375,00379,00
EuroEuroEUR100405,00409,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100557,00560,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100389,00393,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10046,7047,00
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10043,2043,60
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10054,1054,60
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10014,6015,10

Ostatnia aktualizacja: 8:27 02.04.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski