English
Kursy hurtowe
WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100372,00376,00
EuroEuroEUR100411,00413,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100578,00583,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100386,00394,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10045,3045,70
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10043,3043,80
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10054,9055,30
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,1015,40

Ostatnia aktualizacja: 13:04 28.07.2015

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745
Strona stworzona przez Kacper Jakubowski